Sigurd Persson fat

Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat
Sigurd Persson fat

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGURD PERSSON, fat 2 st, signerade Sigurd Persson -71 resp -90, Cultura Metal Helsingborg, rostfritt stål, ca 29x29 resp. 18x18

Repor

696349

2019-10-30