Cuca Vaca

Cuca Vaca
Cuca Vaca
Cuca Vaca
Cuca Vaca
Cuca Vaca
Cuca Vaca

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CUCA VACA, María del Refugio Vaca, "La diva de los gatos", 1996, signerad och daterad, blandteknik på pannå, 100 x 70 cm.

Proveniens: Edsvikens Konsthall.

696358

2019-10-31