Hugo Troeds

Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds
Hugo Troeds

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGO TROEDS, sideboard, Bjärnum, 1950-tal, fanérat i teak, fyra lådor, dörr, märkt invändigt, höjd ca 61, 127x43 cm

Slitage, skivor med skador.

696375

2019-10-31