Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, 1 ljuspunkt, smide, kupa i frostat glas, maxhöjd ca 80, diameter 49,5 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

696382

2019-10-31