Fruktserviser Gefle

Fruktserviser Gefle
Fruktserviser Gefle
Fruktserviser Gefle
Fruktserviser Gefle
Fruktserviser Gefle
Fruktserviser Gefle
Fruktserviser Gefle
Fruktserviser Gefle
Fruktserviser Gefle
Fruktserviser Gefle
Fruktserviser Gefle
Fruktserviser Gefle

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ARTHUR PERCY, "Rubin", fruktserviser, 2 st, 16 dlr+7 dlr, Gefle, 1900-talets första hälft, medföljande askkopp, Gefle

Kuntoraportti

Smärre dekorslitage

696383

Päivämäärä:

2019-10-31