Göran Malmwall vitrinskåp
Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
GÖRAN MALMWALL, vitrinskåp, för Karl Andersson & Söner, Huskvarna, "KA72", lackerat i svart, beslag i borstad mässing, hyllplan i glas, invändig belysning, höjd ca 203, 40x35 cm
ytslitage, repor/märken
696394
2019-11-07