Göran Malmwall vitrinskåp

Göran Malmwall vitrinskåp
Göran Malmwall vitrinskåp
Göran Malmwall vitrinskåp
Göran Malmwall vitrinskåp
Göran Malmwall vitrinskåp
Göran Malmwall vitrinskåp
Göran Malmwall vitrinskåp
Göran Malmwall vitrinskåp

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

GÖRAN MALMWALL, vitrinskåp, för Karl Andersson & Söner, Huskvarna, "KA72", lackerat i svart, beslag i borstad mässing, hyllplan i glas, invändig belysning, höjd ca 203, 40x35 cm

ytslitage, repor/märken

696394

2019-11-07