Finn Juhl kontorsstol skinn
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FINN JUHL, kontorsstol, modell 210, fempassfot i aluminium på hjultrissor, stomme med fast klädsel i skinn, gungfunktion, France & Søn, Danmark, 1960-tal, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage, märken, smärre skada, del till ett av hjulen saknas
696415
2019-10-31