Non-magnetic watch co. fickur

Non-magnetic watch co. fickur
Non-magnetic watch co. fickur
Non-magnetic watch co. fickur
Non-magnetic watch co. fickur
Non-magnetic watch co. fickur
Non-magnetic watch co. fickur
Non-magnetic watch co. fickur
Non-magnetic watch co. fickur
Non-magnetic watch co. fickur
Non-magnetic watch co. fickur
Non-magnetic watch co. fickur
Non-magnetic watch co. fickur
Non-magnetic watch co. fickur
Non-magnetic watch co. fickur

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

200 EUR

NON-MAGNETIC WATCH CO., fickur, 54 mm, förgylld, verknr 45157, boettnr 317337, Paillard, tidigt 1900-tal.

Smärre slitage, skador på urtavlan.

696426

2019-11-06