Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
200 EUR
NON-MAGNETIC WATCH CO., fickur, 54 mm, förgylld, verknr 45157, boettnr 317337, Paillard, tidigt 1900-tal.
Smärre slitage, skador på urtavlan.
696426
2019-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här