Kilian Zoll oljemålning

Kilian Zoll oljemålning
Kilian Zoll oljemålning
Kilian Zoll oljemålning
Kilian Zoll oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KILIAN ZOLL (1818-1860): Mansporträtt, olja på duk, osignerat, intyg a tergo, 30x23 cm

Krackelyr

696443

2019-10-31