Biblioteksbord barockstil

Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BIBLIOTEKSBORD, barockstil, 1900-tal, höjd ca 75, 120 x 78 cm

Zustandsbeschreibung

Mindre repor, märken

696452

2019-11-05