Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BIBLIOTEKSBORD, barockstil, 1900-tal, höjd ca 75, 120 x 78 cm
Zustandsbeschreibung
Mindre repor, märken
696452
2019-11-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner