Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
BORD, 1900-talets mitt, Svensk Möbelindustri, svärtade ben med detaljer i gulmetall, höjd ca 53 cm, diam ca 68 cm
märken/repor
696462
2019-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här