Svensk möbelindustri bord

Svensk möbelindustri bord
Svensk möbelindustri bord
Svensk möbelindustri bord
Svensk möbelindustri bord
Svensk möbelindustri bord
Svensk möbelindustri bord
Svensk möbelindustri bord
Svensk möbelindustri bord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

BORD, 1900-talets mitt, Svensk Möbelindustri, svärtade ben med detaljer i gulmetall, höjd ca 53 cm, diam ca 68 cm

märken/repor

696462

2019-11-07