JOHAN PETTER JOHANSSON, "Triplex" arbetslampa, 190

JOHAN PETTER JOHANSSON,
JOHAN PETTER JOHANSSON,
JOHAN PETTER JOHANSSON,
JOHAN PETTER JOHANSSON,
JOHAN PETTER JOHANSSON,
JOHAN PETTER JOHANSSON,
JOHAN PETTER JOHANSSON,
JOHAN PETTER JOHANSSON,
JOHAN PETTER JOHANSSON,
JOHAN PETTER JOHANSSON,
JOHAN PETTER JOHANSSON,
JOHAN PETTER JOHANSSON,
JOHAN PETTER JOHANSSON,
JOHAN PETTER JOHANSSON,
JOHAN PETTER JOHANSSON,
JOHAN PETTER JOHANSSON,

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHAN PETTER JOHANSSON, "Triplex" arbetslampa, 1900-talets mitt, sax-format skaft i metall, blankkromad kupa, märkt "TRIPLEX -PENDEL PATENT MADE IN ENKÖPING SWEDEN", ställbar längd ca 50-160 cm

Slitage med färgfläckar och senare lödning, skärm med mindre bucklor

696471

2019-10-30