Lennart Andersson Gullaskruf

Lennart Andersson Gullaskruf
Lennart Andersson Gullaskruf
Lennart Andersson Gullaskruf
Lennart Andersson Gullaskruf
Lennart Andersson Gullaskruf
Lennart Andersson Gullaskruf
Lennart Andersson Gullaskruf
Lennart Andersson Gullaskruf
Lennart Andersson Gullaskruf
Lennart Andersson Gullaskruf

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ANDERSSON, glasservis ca 87 dlr, "ISI", Gullaskruf, bestående av : 10 selterglas (höjd 6 cm), 8 whiskeyglas (höjd 9 cm), 5 grogglas (höjd 15 cm), 10 mindre grogglas (höjd 13 cm), 25 +4 starkvinsglas, 1 karaff med lock, 2 mindre karaffer, 2 ishinkar och 20 cocktailbrickor

Smärre slitage, 1 grogglas med nagg, 1 karaff utan propp

696474

2019-11-12