Servisglas bl a Nobel Cyrén
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR CYRÉN, "Nobel", Orrefors, servisdelar, 4 st, bestående av 2 champagnestrutar, 2 martiniglas, medföljande 10 champagneglas
De anonyma champagneglasen med smärre dekor slitage, en champagnestrut (Nobel) med obetydlig kantnagg
696482
2019-10-31