Servisglas bl a Nobel Cyrén

Servisglas bl a Nobel Cyrén
Servisglas bl a Nobel Cyrén
Servisglas bl a Nobel Cyrén
Servisglas bl a Nobel Cyrén

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR CYRÉN, "Nobel", Orrefors, servisdelar, 4 st, bestående av 2 champagnestrutar, 2 martiniglas, medföljande 10 champagneglas

De anonyma champagneglasen med smärre dekor slitage, en champagnestrut (Nobel) med obetydlig kantnagg

696482

2019-10-31