Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): "Spegling", signerad Lars Jonsson, 30/375, färglitografi, ca 60x42 cm

696486

2019-10-31