Donald William Olsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DONALD WILLIAM OLSSON (1889-1961): Motiv av havet vid kusten, monogramsignerad DOW, olja på pannå, ca 38x46 cm

696487

2019-10-31