Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSÉ GORDILLO (Spanien/Sverige, född 1940): Komposition, signerad, daterad a tergo 1970/71, olja på duk, ca 106 x 136 cm
Ramen sned
696492
2019-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här