Sabine Dehnel, fotografi

Sabine Dehnel, fotografi
Sabine Dehnel, fotografi
Sabine Dehnel, fotografi
Sabine Dehnel, fotografi
Sabine Dehnel, fotografi
Sabine Dehnel, fotografi

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SABINE DEHNEL (Tyskland, född 1971)
Rock III, Signerad, daterad och numrerad verso S. Dehnel 2002 4/5. C-print monterad på plexi, 80 x 120 cm.

PROVENIENS: Galleri Lars Bohman, Stockholm

Monteringen är något instabil. Plexiglas med smärre slitage, och bildskada i övre högra hörnet.

696504

2019-11-10