Sabine Dehnel, fotografi
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SABINE DEHNEL (Tyskland, född 1971)
Rock III, Signerad, daterad och numrerad verso S. Dehnel 2002 4/5. C-print monterad på plexi, 80 x 120 cm.
PROVENIENS: Galleri Lars Bohman, Stockholm
Monteringen är något instabil. Plexiglas med smärre slitage, och bildskada i övre högra hörnet.
696504
2019-11-10