Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (18/1900-tal): "Britania af Porsgrund", fartygsporträtt, gouache, daterad 1915 a tergo, ca 40x59 cm
Gulnad
696505
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här