Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGBOM, bordslampa, 1900-talets mitt, fot i vitlackerad metall, undertill märkt Bergbom B-024, höjd inkl skärm ca 66 cm
Smärre ytskador, skärm med fläckar
696512
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här