Fartygsporträtt och mustaschkopp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (18/1900-tal): "Red Jacket of Liverpool", fartygsporträtt, gouache samt mustaschkopp, ca 35x46, koppens höjd 8, diameter 9-15 cm

Slitage

696516

2019-10-31