Björn Gustafsson
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BJÖRN GUSTAFSSON, "Prydno", hyllsystem, 1950/60-tal, 16 dlr, teakfanér samt svartlackerade metallgavlar, bestående bl.a. av 1 hörndel, 1 byrådel, 1 skrivbordsdel, hyllor m.m
Bruksslitage, ej fult genomgånget, ej ihopmonterat.
696519
2019-10-31