Björn Gustafsson

Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson
Björn Gustafsson

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BJÖRN GUSTAFSSON, "Prydno", hyllsystem, 1950/60-tal, 16 dlr, teakfanér samt svartlackerade metallgavlar, bestående bl.a. av 1 hörndel, 1 byrådel, 1 skrivbordsdel, hyllor m.m

Bruksslitage, ej fult genomgånget, ej ihopmonterat.

696519

2019-10-31