Mollie Faustman

Mollie Faustman
Mollie Faustman
Mollie Faustman
Mollie Faustman
Mollie Faustman
Mollie Faustman
Mollie Faustman
Mollie Faustman

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MOLLIE FAUSTMAN (1883-1966): Landskap i aftonrodnad, monogramsignerad MF, olja på duk, ca 50x55 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

696523

2019-11-25