Klubbat för:
60 EUR
Utropspris
150 EUR
ZENITH OCH MICHEL HERBELIN, armbandsur, förgyllda, quartz, Herbelin 28 x 21 mm referens 17058.S, Zenith 27 mm referens 27-0040-727
Slitage, ej funktionstestade.
696531
2019-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här