Zenith och Michel Herbelin armbandsur

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

150 EUR

ZENITH OCH MICHEL HERBELIN, armbandsur, förgyllda, quartz, Herbelin 28 x 21 mm referens 17058.S, Zenith 27 mm referens 27-0040-727

Slitage, ej funktionstestade.

696531

2019-11-06