Falkenbergs Belysning 1 par vägglampor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FALKENBERGS BELYSNING, väggarmaturer, 1 par, 1950/60-tal, rödlackerade skärmar, stomme mässing, märkta i godset på väggfäste "FLB 8269", höjd c 35 cm

Mindre slitage

696546

2019-10-31