Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STIG BORGLIND (1892-1965): "Flora Suecica II", signerad Stig Borglind, etsning, ca 31x22,5 cm
Zustandsbeschreibung
696548
2019-10-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner