Stig Borglind etsning

Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

STIG BORGLIND (1892-1965): "Flora Suecica II", signerad Stig Borglind, etsning, ca 31x22,5 cm

Zustandsbeschreibung

696548

2019-10-31