Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1800-tal, Karl Johan, benställning i form av lyra, låda i sargen, oval skiva, höjd ca 73, 62x42 cm, nyckel finns
Slitage. Skiva med ojämnt slitage och enstaka spricka
696572
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här