Sybord Karl Johan

Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-tal, Karl Johan, benställning i form av lyra, låda i sargen, oval skiva, höjd ca 73, 62x42 cm, nyckel finns

Slitage. Skiva med ojämnt slitage och enstaka spricka

696572

2019-10-31