Bordslampor Le Dauphin
Klubbat för:
550 SEK
1 200 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, samtida, märkta Le Dauphin, delvis skinnklädda, mässing, totalhöjd ink skärm ca 74 cm
Skador: Bruksslitage, fläckar och korrosion, skinn med patina och mindre släpp, SAV garanterar ej funktionen
696584
2019-11-05