Bordslampor Le Dauphin

Bordslampor Le Dauphin
Bordslampor Le Dauphin
Bordslampor Le Dauphin
Bordslampor Le Dauphin
Bordslampor Le Dauphin
Bordslampor Le Dauphin
Bordslampor Le Dauphin
Bordslampor Le Dauphin

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, samtida, märkta Le Dauphin, delvis skinnklädda, mässing, totalhöjd ink skärm ca 74 cm

Skador: Bruksslitage, fläckar och korrosion, skinn med patina och mindre släpp, SAV garanterar ej funktionen

696584

2019-11-05