Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BJARNE MELGAARD (Norge, född 1967) och SVERRE BJERTNAES (född 1976): Komposition, signerad av Melgaard och Bjertnaes, P.P, färgetsning, bildmått ca 79,5x119 cm
696586
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här