TinTins Äventyr
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HERGÉ (REMY, GEORGE): "TinTin´s Äventyr", seriealbum, 30 st, samtliga äventyr (inkl. dubletter) samt. boken "Från Hergés Arkiv" vilken inkluderar TinTin i Sovjet, 1970-tal, ca 29x22 cm
Dubletter förekommer, delvis nötta och med småskador, snedlästa rygggar, några smärre veck, någon med invändigt klotter på titeln.
696598
2019-10-31