Träfigurer HG Hedin

Träfigurer HG Hedin
Träfigurer HG Hedin
Träfigurer HG Hedin
Träfigurer HG Hedin
Träfigurer HG Hedin
Träfigurer HG Hedin
Träfigurer HG Hedin
Träfigurer HG Hedin

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄFIGURER, 6 dlr, träskurna och bemålade, samtliga signerade HG Hedin, daterade 1944/1945, höjd mellan ca 13-19 cm

Skador: mindre skador kan förekomma

696600

2019-11-05