Märklin tåganläggning
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, 1900-talets senare del, bestående av 2 st ånglok, (ett omärkt samt CM 800) ellok Ret 800,, 4 passagerarvagnar, 9 godsvagnar, ca 60 rälsbitar, stoppbock, 4 växlar
Diverse skador
696601
2019-10-31