Parti med silver

Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver
Parti med silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PARTI SILVER, 18 dlr, omkring 1900-talet, bestående av bl.a pepper och saltkar, mat, bords samt kaffeskedar i blandade modeller, minnesmynt, mm, total vikt ca 561 g

Vissa med gravyr samt slitage

696602

2019-10-31