Axel Einar Hjorth
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, stolar 4 st., Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, brännmärkta, 1920-tal, klassicerande dekorelement, stoppade sitsar, höjd ca 91 cm, sitthöjd 46 cm
Slitage. Smärre fläckar.
696603
2019-10-31