Byrå sengustaviansk stil

Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, fanerad med mahogny och pyramidmahogny, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, 3 lådor, fasade hörn med kannelyr, beslag i mässing, stenskiva, höjd 80, 85x46 cm

Bruksslitage

696620

2019-10-31