Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
VÄGGUR SAMT LAMPETTER, omkring 1940-talet, rokokostil, urtavla samt lampetter märkta M.Carlsson, Stockholm, förgylld dekor, mått på lampetter ca 32x14, väggur 65x35 cm
Ej funktionstestat väggur,
696633
2019-10-31