Väggur samt 1-par lampetter i rokokostil

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

VÄGGUR SAMT LAMPETTER, omkring 1940-talet, rokokostil, urtavla samt lampetter märkta M.Carlsson, Stockholm, förgylld dekor, mått på lampetter ca 32x14, väggur 65x35 cm

Ej funktionstestat väggur,

696633

2019-10-31