Taklampa jugend
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets början, jugend, stomme i järnsmide, matterad glasskål samt 4 st kupor, diameter ca 65, höjd ca 80 cm
Bruksslitage, repor och märken, nagg i kanterna, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
696637
2019-10-31