Carsten Engström oljemålning

Carsten Engström oljemålning
Carsten Engström oljemålning
Carsten Engström oljemålning
Carsten Engström oljemålning
Carsten Engström oljemålning
Carsten Engström oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARTSEN ENGSTRÖM (1941-2003): Kustbild, signerad Engström, olja på duk, ca 73x115 cm

696640

2019-10-31