Bordsslampa
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPA, sk bouilottelampa, TH Valentiner, Copenhagen, 1900-talets andra hälft, mässing, lackerad skärm, tre ljuspunkter, diameter 36 cmhöjd 60 cm
Kuntoraportti
Mindre repor och fläckar, skärm något lös, ej funktionstestead
696646
Päivämäärä:
2019-10-31