Gunnar Greiber

Gunnar Greiber
Gunnar Greiber
Gunnar Greiber
Gunnar Greiber
Gunnar Greiber
Gunnar Greiber

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR GREIBER (1919-2011): Komposition med figurer vid segelbåt, signerad, olja på pannå, ca 40x40 cm

696653

2019-10-31