Bordslampa Tuben

Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben
Bordslampa Tuben

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

ANDERS PEHRSON, "Tuben", bordslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, röd plast, höjd ca 39, längd 82 cm

Bruksslitage

696668

2019-11-03