900 SEK
1 000 SEK
ANDERS PEHRSON, "Tuben", bordslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, röd plast, höjd ca 39, längd 82 cm
Bruksslitage
696668
2019-11-03