Daum, "Paysage de verre", vas, Frankrike

Daum,
Daum,
Daum,
Daum,
Daum,
Daum,
Daum,
Daum,
Daum,
Daum,
Daum,
Daum,

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DAUM, "Paysage de verre", vas, Frankrike 1900-talets början, överfång, polykromt målad och slipad dekor av höstlandskap, signerad Daum Nancy samt lothringenkorset, höjd 12 cm

696717

2019-11-03