Klubbat för:
1 600 SEK
3 000 SEK
PETER CELSING, "Club", fåtöljer, 1 par, Galleri Stolen, Stockholm, 1990-tal, stomme av förkromat stålrör, klädsel i rött läder, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, fläckar, hål
696721
2019-11-05