Meissen

Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEISSEN (10), 18/1900-tal, bestående av kopp med fat, skålfat, fat, 4 st vaser, sockerskål, ask med lock, mockakopp med fat, porslin, höjd 3,5-25

Mockakoppens fat och sockerskålen knopp med nagg, kaffekoppens fat med lagning

696741

2019-11-03