Dinky Toys modellbilar

Dinky Toys modellbilar
Dinky Toys modellbilar
Dinky Toys modellbilar
Dinky Toys modellbilar
Dinky Toys modellbilar
Dinky Toys modellbilar
Dinky Toys modellbilar
Dinky Toys modellbilar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DINKY TOYS LASTBILAR, 8 st, 1940-50-tal

Skador, delar saknas

696754

2019-11-01