Julia Beck akvarell

Julia Beck akvarell
Julia Beck akvarell
Julia Beck akvarell
Julia Beck akvarell
Julia Beck akvarell
Julia Beck akvarell

Klubbat för:

8 200 SEK

10 000 SEK

JULIA BECK (1853-1935): Porträtt av flicka, signerad J Beck 80, ca 30x22 cm

696775

2019-10-31